Mark och lokaler

Kontakta oss

Falkenbergs Näringsliv AB, är ett helägt kommunalt bolag med uppdrag är att göra det enklare att starta, driva och utveckla företag i Falkenbergs kommun.

Destination Falkenberg AB är ett dotterbolag till Falkenbergs Näringsliv AB.

Falkenbergs Näringsliv AB

Jan Melkersson, VD Falkenbergs Näringsliv
Tel. 073-866 29 35
E-post: jan.melkersson@falkenberg.se
Mattias Fornell, Företagsutvecklare
Tel: 0346-88 50 26, 0702-31 88 40
E-post: mattias.fornell@falkenberg.se
Madeleine Jansson, Falkenbergs Företagscenter & Coffice (deltid)
Tel: 0767-86 12 91
E-post: madeleine.jansson@falkenberg.se
Inger Karlsson, Landsbygdsutvecklare
Tel: 0346-88 53 03, 0703-58 53 03
E-post: inger.karlsson@falkenberg.se
Henrik Olsson, Utvecklingsledare stadskärnan
Tel: 0738-66 71 62
E-post: henrik.olsson@falkenberg.se

Destination Falkenberg AB

Jan Melkersson, tf VD
Mobil: 073-866 29 35
E-post: jan.melkersson@falkenberg.se

Kristjan Fannar Sigurdarson, Destinationsutvecklare
Tel. 0732-41 24 33
E-post: kristjan.fannar@falkenberg.se

Johan Bengtsson, Projektledare
Tel. 0738-66 13 33
E-post: johan.bengtsson2@falkenberg.se

På gång
Juni 2017
ti on to fr
v22        1 2 3 4
v23  5 6 7 8 9 10 11
v24  12 13 14 15 16 17 18
v25  19 20 21 22 23 24 25
v26  26 27 28 29 30    
Det finns inga händelser att visa
Nyheter
Se fler nyheter | Prenumereralänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Tipsa om nyheter
Falkenbergs Näringsliv AB   311 80 Falkenberg   Tf. VD mattias.fornell@falkenberg.se Tel. 0702-31 88 40
Dela
Dela på Facebook
Dela på Twitter
Falkenbergs kommun